Usługi

Usługi

USŁUGI

Renowacja lakieru, polerowanie, usuwanie rys

Przywracamy blask i usuwamy rysy, tak aby Twoje auto znów wyglądało jak nowe.

USŁUGI

Ochronne folie zabezpieczające

Zabezpieczymy lakier Twojego auta przed… wszystkim!

USŁUGI

Ochronne powłoki ceramiczne

Nałożymy ceramiczną tarczę, która ochroni lakier Twojego auta przed uszkodzeniami, zarysowaniami, promieniami UV i agresywną chemię.

USŁUGI

Czyszczenie, detailing wnętrza

Prawda, że przyjemniej podróżuje się w czystym i pachnącym samochodzie?

USŁUGI

Przyciemnianie lamp

Okleimy reflektory folią, która zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi i owadami, a jednocześnie wyróżni Twoje auto z tłumu.

USŁUGI

Wrapping

Zmiana koloru

Okleimy Twoje auto lub jego wybrane elementy, aby zmienić ich kolor i nadać niepowtarzalnego wyglądu. Wyróżnij się! .

USŁUGI

Przyciemnianie szyb

Ściemniamy jak mało kto! 😉

USŁUGI

Modyfikacje, tuning wizualny

Znudził Ci się Twój samochód? Możemy go zmodyfikować wizualnie i dopasować do Twojego stylu!

Studio Partnerskie Delixirum Platinum – jedno z trzech w Polsce

W PremiumShine postawiliśmy na najlepsze marki. Wiemy, że klienci oczekują najnowocześniejszych rozwiązań, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z najlepszymi m.in prowadzimy ścisłą współpracę z marką Delixirum.

Jesteśmy jednym z trzech studiów detailingu w Polsce o najwyższym statusie – Platinum.

Oznacza to, że cały proces prac nad samochodem, obsługi klienta, oraz warunków lokalowych spełnia najbardziej wyśrubowane normy. Twoje auto jest w najlepszych rękach!

My nie stosujemy półśrodków – Nasze realizacje mówią same za siebie. 

Doświadczona załoga

W naszej firmie nie spotkasz ludzi z przypadku. PremiumShine to specjaliści, pasjonaci, osoby z doświadczeniem, które niejeden lakier wypolerowały, niejedną powłokę nałożyły i niejedno auto okleiły.

Stawiamy na zespół, który wie, co robi, zna produkty, na których pracuje, odbywa regularne szkolenia z nowości na rynku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój samochód znalazł się w najlepszych rękach.

Usługa door-to-door

Wiemy, jak ważne są dla naszych klientów czas oraz wygoda. Dlatego też proponujemy Wam usługę door-to-door. Cenimy Twój czas, dlatego odbierzemy auto z dowolnego miejsca, przeprowadzimy wszystkie zlecone usługi, a następnie odstawimy samochód pod wskazany adres.

Odbiorem samochodów od naszych Klientów zajmuje się tylko jedna osoba, a cały proces jest ubezpieczony do kwoty 5 milionów Euro.

Czy może być łatwiej i bardziej wygodnie?

Gwarancja jakości

W PremiumShine stawiamy na jakość, dajemy gwarancję na oferowane usługi, a opinie klientów są dla nas najwyższym wyróżnieniem za wykonaną pracę. Odbierając auto z naszego studia, wiesz że inni też mogli wykonać taką pracę dobrze, ale w PremiumShine zrobiliśmy to najlepiej.

Ręczymy za to!