Ochronne powłoki ceramiczne

Ochronne powłoki ceramiczne

Zapewne zdarzyło ci się, że zauważyłeś na samochodzie rysę, której jeszcze wczoraj nie było lub obserwując swoje auto w świetle słonecznym, zauważyłeś dziesiątki niewielkich zarysowań, które niszczą jego perfekcyjny stan. Niestety lakier jest jednym z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów, a wielu takich uszkodzeń nie jesteś w stanie uniknąć. Możesz poprawić wygląd swojego auta poprzez polerowanie lakieru, dzięki któremu skutecznie usuniesz wszystkie powstałe zarysowania oraz utlenioną warstwę (zmatowienie).Polerowanie lakieru samochodowego (renowacja/korekta) to wieloetapowa praca nad przywróceniem perfekcyjnego stanu lakieru. W PremiumShine Detailing dokładamy wszelkich starań, aby po wykonaniu polerowania lakieru samochodowego auto wyglądało tak, jakby przed chwilą opuściło salon samochodowy.

Powłoki ceramiczne i grafenowe Delixirum

Jesteśmy jednym z trzech w Polsce autoryzowanym studiem partnerskim firmy Delixirum o statusie Platinum

Oferta

1799zł

KISHO STANDARD

Powłoka ta charakteryzuje się właściwościami ponadprzeciętnego połysku i twardości. Posiada ona wysoką przyczepność do warstwy lakieru, a także właściwości hydrofobowe, które wpływają na ograniczenie osadzania się zanieczyszczeń na karoserii. Zabezpieczenie pojazdu powłoką szklaną Kisho, znacząco wpływa na trwałość lakieru oraz jej perforację. Posiada ochronę przed promieniowaniem UV, jest odporna na utlenianie się lakieru, oraz chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

2499zł

KISHO DELUXE

Si-811 nazywana powłoką deluxe charakteryzuje się nadzwyczajnymi właściwościami hydrofobowymi, co pozwala na samooczyszczanie się lakieru, tworząc na samochodzie zabezpieczającą warstwę ochronną. Powłoka Kisho Si-811 niesamowicie potęguje końcowy efekt połysku, dla tego jest polecana do czarnych i ciemnych lakierów ponieważ wydobywa niesamowitą głębię koloru. Si-811 posiada ochronę przed promieniowaniem UV, jest odporna na utlenianie sie lakieru, oraz chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Zastosowanie na koniec X-03 pozwala dodatkowo zabezpieczyć powłokę w fazie jej twardnienia, a także skutecznie zabezpiecza auto przed zabrudzeniami pozostawiając efekt szkła. Jej doskonałe właściwości, przy stosowaniu zasad użytkowania, pozwalają chronić lakier przez wiele lat

3499zł

KISHO PREMIUM

Powłoka stworzona specjalnie dla klientów oczekujących bezkompromisowych efektów i rozwiązań.

Rezultatem nieustających w Japonii badań jest opracowanie zabezpieczenia lakieru na najwyższym poziomie, czyli multicoatingu, tzn odpowiedniej kombinacji powłok Si-701+Si-901+X-03. Bazowym produktem jest tutaj Si-701, który wspomaga przyleganie powłoki, kolejnym etapem jest położenie powłoki Si-901, który tworzy w tym połączeniu, warstwę ochronną ze strukturą 3D i daje efekt podwójnie krystalicznej powłoki. Po aplikacji tych dwóch preparatów, lakier samochodu odbija światło jak lustro, wydobywając kolor samochodu i dając efekt przejrzystość kryształu. Natomiast preparat X-03, który jest ostatnim etapem w tym procesie, zabezpiecza powłokę w fazie utwardzania, a także efektywnie chroni przed deszczem. Daje on efekt perfekcyjnie szklanej powłoki.

OCHRONNE POWŁOKI CERAMICZNE

Zobacz przykładowe realizacje

Great and unique architecture

Simple to use & Easy to build complex structuring

Click and drag items to create beautiful pages, instantly

Replace any image or text easily with a few clicks

Bring vibrance to your site by setting colors & transparency

No more buffering!

Masz pytania? Dzwoń!

+48 660 320 065

Zapraszamy!

Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:30

Sobota: 9:30 – 13:00

Potrzebujesz pomocy?

biuro@premiumshine.pl