Historia

8 lat doświadczenia

Marka PremiumShine powstała w 2014 roku. Od początku naszej pracy wiedzieliśmy, że każdy pojazd ma swoją duszę, a karoseria i lakier każdego z nich potrzebują czułości, pieszczot i wyjątkowego traktowania. Pierwsze kroki były nieśmiałe, a praktykę zdobywaliśmy latami. Każde nałożenie pasty, każdy ruch polerki, każda kropla ceramiki – to wszystko było przemyślane. Dla nas nie ma miejsca na fuszerkę czy półśrodki.

Kolejne lata to nie tylko kontynuacja samodzielnej nauki, ale także szkolenia pod bacznym okiem polskich i światowych mistrzów w dziedzinie detailingu. Coraz więcej klientów zauważało, że otrzymują od PremiumShine coś więcej niż tylko usługę. Zawsze napędzała nas pasja do motoryzacji, a serce

oddaliśmy samochodom. Po tych wielu latach można powiedzieć, że zdobyliśmy czarny pas w dziedzinie detailingu oraz zabezpieczeń samochodów czy motocykli. Potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, które zdobyliśmy. Naszą renomę potwierdza też fakt, że m.in. współpracujemy z większością salonów

samochodowych w Pile.

Oddając samochód w nasze ręce, masz pewność, że otrzymasz najwyższą jakość, wyjątkowe podejście i obsługę, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Dla nas każdy klient jest klientem premium.


Jak pracujemy

Technologie

W PremiumShine nie ma miejsca na półśrodki. Wychodzimy z założenia, że albo najwyższa półka, albo nic. Pracujemy między innymi na produktach takich marek, jak: Delixirum, Kisho Japan, RUPES, ADBL, AngelWax, a każdy pojazd traktujemy jak własne auto.

[tu logotypy]

Przecież samo się nie zrobi 😉

Ludzie

W naszej firmie nie ma miejsca dla ludzi z przypadku. Wszyscy jesteśmy pasjonatami detailingu. Indywidualne podejście do klienta, wiedza na najwyższym poziomie, doświadczenie i przede wszystkim oddanie pracy cechuje każdego z naszych pracowników.

Wybierając PremiumShine, trafiasz do świata, w którym każdy samochód, nawet ten po przejściach i perturbacjach, będzie znów wyglądał jak nowy.

Nasz zespół tworzą specjaliści z wielu dziedzin. Są tu więc osoby, które wiedzą wszystko o foliach i oklejaniu samochodów, są specjaliści od przyciemniania szyb, mamy mistrzów lakieru i powłok.

Oddajesz auto w ręce profesjonalistów!